Позвоните нам +38 (0432) 52-09-57

Поддержка

  • ru
  • en

Агрокластер «Дністер» приєднався до міжнародного агроворкшопу

Агрокластер «Дністер» приєднався до міжнародного агроворкшопу

Міжнародний агрокластер «Дністер» разом із аграріями України отримали практичні поради закордонних спеціалістів у рамках міжнародного воршопу «Ефективність живлення сільськогогосподарських культур в умовах високої вартості добрив».

Одночасно 140 агровиробників з усієї країни приєдналися в он-лайн форматі до обговорення важливого агарного питання — застосування добрив за часів змін клімату і зростання вартості добрив.
— Вартість добрив знижуватися не буде, — зазначив спікер воркшопу, провідний агроном-консультант IFC(International Finance corporation) Микола Волкогон.
А також він переконаний, що ми приділяємо малу увагу органічним добривам. І орієнтував аграрні структури на 2022 рік ознайомитися і використовувати саме органічні добрива.
Спікери воршопу приділяли увагу стратегічним питанням щодо застосування добрив, і акцентували, що головне не тільки можливість їх придбання, але однаково важливо правильно їх внести і в певний строк. Важливим також є розуміння процесів, відповісти на питання «чого хоче культура?»
Практикуючий агроном із 40-річним досвідом Ніл Кінсі, що консультує агровиробників у 50 штатах США та більше ніж у 75 країнах світу, радив аграріям першочергово звернути увагу на ґрунти. Пан Нільс наголосив, що потрібно звернути увагу на грунти, не тільки коли ми вирощуємо цю кульутру, але й підтримувати потенціал цього.
О
Організатори воркшопу оголосили проведення наступної зустрічі в липні 2022 року. Є сподівання що наступна зустріч відбудеться в  звичайному режимі за умовою зняття карантинних обмежень.