Позвоните нам +38 (0432) 52-09-57

Поддержка

  • ru
  • en

Депутати Верховної Ради створили міжфракційну агрополітичну платформу для розвитку АПК та сільських територій̆

Депутати Верховної Ради створили міжфракційну агрополітичну платформу для розвитку АПК та сільських територій̆

Депутати парламенту та 19 представників аграрного комітету об’єдналися у міжфракційну Депутатську аграрну раду (ДАР). ДАР залучає учасників українського АПК, профільні асоціації, представників законодавчої та виконавчої гілок влади, експертів в галузі агрополітики до співпраці.

За словами учасників Депутатської аграрної ради, надважливим завданням є захист національного виробника, створення ефективної системи агропродовольчої безпеки «від поля до тарілки», інтеграція зі світовими продовольчими системами, політика кліматичних змін та вирішення низки проблемних питань, пов’язаних з цими процесами, в законодавчому полі.

Нові законодавчі ініціативи, вдосконалення законодавчо-правового поля для покращення економічного потенціалу галузі та бізнесу, захист національного виробника, споживача та політичне відстоювання інтересів АПК на всіх рівнях законодавчої та виконавчої гілок влади та на міжнародному рівні є основним фокусом діяльності учасників об’єднання, зазначають в ДАР.

Вперше в парламенті депутати різних фракцій та політичних сил об’єдналися у спільну ініціативу — Депутатську аграрну раду. І разом з проектним офісомстворено прямий канал взаємодії між законодавцями та безпосередньо агробізнесом.Ми відкриті для усіх, хто має бачення та проекти вдосконалення законодавчого поля длярозвитку АПК, державних та регіональних програм розвитку агропродовольчого сектору та сільських територій,захисту інтересів виробників та експортерів, підвищення продуктивності та інноваційностігалузі», — зазначає Інна Мєтєлєва, керівник проектного офісу Агрополітичний діалог «Аграрна рада».