Позвоните нам +38 (0432) 52-09-57

Поддержка

  • ru
  • en

Агрокластер «Дністер» вітає із Різдвом Христовим!Прийміть найщиріші вітання з величним, світлим та радісним святом, що наближається! Міжнародний агрокластер "Дністер" щиро вітає Вас із Різдвом Христовим!


[...]

прочитайте больше

У ВІННИЦІ РОЗПОВІЛИ ПРО РОБОТУ МІЖНАРОДНОГО АГРОКЛАСТЕРУ25 грудня пройшли загальні збори агрокластера «Дністер».

Нові форми роботи, ретельна підготовка та подальший план дій. Ці та інші питання обговорювали на загальних зборах агрокластеру «Дністер». Одним із головних питань стало обрання президента агрокластеру. Одноголосно президентом обрали Сергія Татусяка.

[...]

прочитайте больше

Головний агроном в Канаді вартує поля від ведмедів
Не відпочивати 5 місяців підряд. Відпахати – відпрацювати – вмерти на полі в останній день….А потім їхати на озера, риболовлю.

І це - не про Україну. Знайома українським аграріям"формула" роботи діє і в Канаді.


[...]

прочитайте больше

“Тільки об’єднавши зусилля ми можемо досягти успіху
Стратегічними завданнями International Agricultural Cluster "Dnister" є органічне і точне землеробство. Принципи цих методів засновані на дбайливому ставленні до природи і майбутніх поколінь.


[...]

прочитайте больше

Агрокластер «Дністер» приєднався до міжнародного агроворкшопуМіжнародний агрокластер "Дністер" разом із аграріями України отримали практичні поради закордонних спеціалістів у рамках міжнародного воршопу "Ефективність живлення сільськогогосподарських культур в умовах високої вартості добрив".


[...]

прочитайте больше