Позвоните нам +38 (0432) 52-09-57

Поддержка

  • ru
  • en

Офіційні представники точного землеробства на ринках України та Республіки Молдова

Офіційні представники точного землеробства на ринках України та Республіки Молдова

 

Унікальний метод спектрального аналізу рослин дозволить швидко «рятувати» врожай

Через супутник можна буде визначати, чого потребує конкретна сільськогосподарська рослина. А також виявляти, які добрива та поживні речовини необхідно внести, щоб отримати високийврожай. І незабаром аграрії Вінниччини, України та Молдови зможуть використовувати цю унікальну технологію спектрального аналізу рослин, яку розробили в Іспанії, повідомляє Інформаційна Вінниччина.

Міжнародний агрокластер «Дністер» підписав угоду про співпрацю з іспанською фірмою, яка займається точним землеробством. Термін «точне землеробство» означає, що ведеться воно за допомогою інструментів штучного інтелекту та супутників. Іспанці заснували фірму у 2012 році, і вона займає 5 місце у світовому рейтингу компаній безпілотників за версією Droneii. Завдяки інноваціям, які запровадила іспанська компанія, оцифрували понад 30 мільйонів гектарів сільськогосподарських земель у світі. І працює вона у більше ніж в 15-ти країнах.

«Агрокластер «Дністер» став офіційним партнером та представником іспанської фірми не лише на ринках України, а й Молдови, — наголошує директор Міжнародного агрокластеру «Дністер» Вадим Мохник. – Ця компанія є сучасною та технологічною, пропонує аналіз даних за допомогою штучного інтелекту та використання безпілотників та супутникових знімків.»

Дійсно, компанія розробила унікальну систему на основі штучного інтелекту, яка використовує агрономічні дані та дані, отримані за допомогою безпілотних літальних апаратів. Ця інформація дозволяє пропонувати точні та обґрунтовані рекомендації представникам аграрного сектору, щоб зробити обробку рослин більш ефективною та створити оцінки продукції рослинництва на рівні виробництва та якості.

Співзасновник іспанської компанії Карлос Ферраз Пуейо наголошує, що їх компанія є провідною з агротехніки та штучного інтелекту. Вона пропонує сільськогосподарській промисловості інструмент для цифрового аналізу, моніторингу, прогнозування еволюції та контролю врожаю через унікальну платформу LAYERS.

«З більш ніж 30 мільйонами гектарів, проаналізованими у більш ніж 15 країнах, успіх компанії ґрунтується на тому, що користувачі LAYERS бачать переваги у своїх галузях з першого дня до кінця сезону. Протягом останніх місяців агрокластер «Дністер» та наша компанія планували впровадження технології LAYERS в Україні та Молдові, щоб збільшити розвиток їх сільськогосподарської галузі. А ці країни вже є одними з найбільших у світі регіонів постачання продовольства. Обидві організації вбачають у цій угоді вигідну стратегічну співпрацю для реалізації своїх довгострокових планів», — говорить Карлос Ферраз Пуейо.

Довідково:

Карлос Ферраз Пуейо походить із родини фермерів у Піренеях (Іспанія), є співзасновником компанії та очолює команду з інновацій та розвитку продуктів з моменту її заснування у 2012 році. Він є одним із головних промоутерів Фонду компанії, Іксоріге, “Версії компанії для тварин” та ініціатор встановлення міцної співпраці з такими організаціями, як ФАО (ООН).