Позвоните нам +38 (0432) 52-09-57

Поддержка

  • ru
  • en

Використання добрив, що не шкодять природі, в плодово-овочевих господарствах

Використання добрив, що не шкодять природі, в плодово-овочевих господарствах

Продовжуємо  тему щодо використання добрив без шкоди природі. Власним досвідом поділився Вячеслав Чоботар, з села Бронниця, Могилів-Подільського району.
Він аспірант НУБіП (Національний університет біоресурсів і природокористування) і працює в науковій групі із досліджень органо-мінеральних добрив ДоброДій. То ж використав органо-мінеральні добрива, які досліджує, і у власному плодово-овочевому господарстві – на яблунях, сливі і персиках.
Власник отримав позитивну динаміку по всім напрямках. Наприклад, врожайність сливи – 15,5 т/га, що значно краще за показники сусідів.
Вячеслав Чоботар презентував сорт “Чемпіон”, який отримав привабливу подовжену форму – “товарний” вигляд.
Команда International Agricultural Cluster «Dnister» підтверджує відмінний смак яблук: смакували гостинцями, які швидко закінчилися.
Пан Вячеслав розповідає як “спрацював на випередження”: за добу до заморзків обробив Dobrodiy Dobrivo, то ж вдалося врятувати частину врожаю.
Втім, агроном із 40-річним досвідом роботи Vasylii Pidosychnyi, застерігає інших агровиробників щодо обережності використання такого кроку в заморозки.
Представництво ТМ «ДоброДІЙ» анонсувало вихід оновленого каталогу продукції із нормами використання по наступним культурам: пшениця, кукурудза, соя тощо.
Норми практичного застосування добрив в процесі розробки для плодово-овочевих господарств, в особистих господарствах: полуниця, хвойні дерева, тощо. Це наразі першочергове завдання: дослідити та надати практичні рекомендації споживачам, засновані на наукових дослідженнях.